Postal address: PRIVAATSAK/PRIVATE BAG X05, HERMANUS. 7200
Boland Bowls/Rolbal
Telephone: 072 234 7845


Boland Mans B span wen Goud by Inter-Distrikte 2017

Upcoming scheduled events.
Date and TimeDescriptionWhere
Thu 21 Sep 2017West Coast Senior LeagueWMRK
Fri 22 Sep 2017Swellendam Classic 
Sat 23 Sep 2017Swellendam Classic 
Sun 24 Sep 2017Heritage day 
Mon 25 Sep 2017Public Holiday 
Tue 26 Sep 2017Sluitingsdatum Driespel Mans en Dames 
Sat 30 Sep 2017Paarl Classic 
Sat 30 Sep 2017Lutzville open day 
Sat 30 Sep 2017Envar Buys Toernooi - O'15 en O'20 
Sun 1 Oct 2017Paarl Classic 
Sun 1 Oct 2017Envar Buys Toernooi - O'15 en O'20 
Tue 3 Oct 2017Inskrywings Sluit Senior Viere Mans en Dames 
Thu 5 Oct 2017West Coast Senior LeagueVelddrif
Fri 6 Oct 2017Moorreesburg Lente Toernooi 
Sat 7 Oct 2017Boland Bestuurs vergadering 
Sat 7 Oct 2017Moorreesburg Lente Toernooi 
Sun 8 Oct 20172-Bal enkels Ope mans en dames Finaal 
Sat 14 Oct 2017Boland Mans en Dames Driespel Rondtes 1 tot 3 
Sun 15 Oct 2017Boland Mans en Dames Driespel Uitspeel 
Wed 18 Oct 2017Senior Vierspel (mans en dames) Rondtes 1,2,3  

Contact us | | Site Map | Get Adobe | Change web