Boland Bowls/Rolbal
Contact us

Boland Ope Dames span wen GOUD by Inter Distrikte toernooi 2018

Upcoming scheduled events.
Date and TimeDescriptionWhere
Fri 21 Sep 2018Clanwilliam Trips 
Fri 21 Sep 2018Swellendam Classic 
Sat 22 Sep 2018Clanwilliam Trips 
Sat 22 Sep 2018Swellendam Classic 
Sun 23 Sep 2018U/30 Inter-District Championsh 
Mon 24 Sep 2018Heritage day 
Mon 24 Sep 2018U/30 Inter-District Championsh 
Tue 25 Sep 2018Sluitingsdatum Driespel Mans e 
Tue 25 Sep 2018U/30 Inter-District Championsh 
Wed 26 Sep 2018U/30 Inter-District Championsh 
Thu 27 Sep 2018Warwick Senior LeagueWMRK
Sat 29 Sep 2018Envar Buys Toernooi - O'15 en  
Sun 30 Sep 20182-Bal enkels Ope mans en dames 
Sun 30 Sep 2018Envar Buys Toernooi - O'15 en  
Tue 2 Oct 2018Inskrywings Sluit Senior Viere 
Thu 4 Oct 2018Warwick Senior LeagueVelddrif
Fri 5 Oct 2018Boland Bestuurs vergadering 
Fri 5 Oct 2018Moorreesburg Lente Toernooi 
Sat 6 Oct 2018Moorreesburg Lente Toernooi 
Sat 6 Oct 2018Paarl Classic 

Contact us | | Site Map | Get Adobe | Change web