Boland Bowls/Rolbal
Contact us
DUTOIT cherry timePerfect DeliveryWarwickwealth

Boland Ope Dames span wen GOUD by Inter Distrikte toernooi 2018

Upcoming scheduled events.
Date and TimeDescriptionWhere
Sat 26 May 2018BB Pro 10 uitspeel in distrikt 
Sun 27 May 2018BB Champion of Champions - Lad 
Tue 29 May 2018Eerste Kennisgewing van Boland 
Sat 2 Jun 2018Boland Pro 10 Final  
Sun 3 Jun 2018Kampioen van Kampioene Finaal  
Sat 9 Jun 2018Mixed Fours Round 1,2,3  
Sun 10 Jun 2018Mixed Fours Playoff  
Tue 12 Jun 2018Nominasies sluit vir Bestuur,  
Fri 15 Jun 2018Matzikama Classic Vredendal
Sat 16 Jun 2018Boland Bestuursvergadering 
Sat 16 Jun 2018Matzikama Classic Vredendal
Sat 16 Jun 2018Youth day - Jeugdag 
Sun 17 Jun 2018Mixed Fours Final 
Wed 20 Jun 2018SA Mixed Pairs - Ekurhuleni 
Thu 21 Jun 2018SA Mixed Pairs - Ekurhuleni 
Fri 22 Jun 2018SA Mixed Pairs - Ekurhuleni 
Sat 23 Jun 2018Lagoon Winter Tournament 
Sat 23 Jun 2018SA Mixed Pairs - Ekurhuleni 
Sun 24 Jun 2018Lagoon Winter Tournament 
Fri 29 Jun 2018Finale kennisgewing van Boland 

Contact us | | Site Map | Get Adobe | Change web